fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 GN3232

Adidas KIDS ANKLE SOCK

  • За мали деца (од 4-7 год.)
  • Шифра на производ: GN3232
490,00 ден.
  • 37-39
    S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За мали деца (од 4-7 год.)
Пол Унисекс
Боја Бела
Материјал 66% Памук 19% Полиестер 13% Полиамид 2% Еластин
Подгрупа Чорапи
Спорт LIFESTYLE
Производител Adidas