fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 GN4218

Adidas SST TOP

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: GN4218
21%
2.790,00 ден.
2.190,00 ден.
 • 128
 • 140
 • 152
 • 13-14 год.
  164
 • 14-15 год.
  170
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Розева
Материјал 100% Рециклиран Полиестер
Подгрупа Блузони
Спорт LIFESTYLE
Производител Adidas