fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 GN4292

Adidas CROPPED HOODIE

  • За возрасни
  • Шифра на производ: GN4292
3.990,00 ден.
  • 34
  • 36
  • 38
  • 40
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Мултиколор
Материјал 100% Памук
Подгрупа Блузони
Спорт LIFESTYLE
Производител Adidas