fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 H02991

REEBOK ROYAL HYPERIUM

 • За возрасни
 • Шифра на производ: H02991
30%
4.290,00 ден.
2.990,00 ден.
 • 8.5
 • 42
  9
 • 9.5
 • 43
  10
 • 44
  10.5
 • 44.5
  11
 • 11.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Маскирна
Материјал Лице: Кожа  Постава: Текстил  Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт LIFESTYLE
Производител Reebok