fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 H03958

Adidas SUPERSTAR LEGO J

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: H03958
4.690,00 ден.
 • 36
  3.5
 • 36.5
  4
 • 37
  4.5
 • 38
  5
 • 38.5
  5.5
 • 39
  6
 • 40
  6.5
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Бела
Материјал Лице: Текстил, Гума Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт LIFESTYLE
Производител Adidas


Слични производи

Adidas
4.290,00 ден.
Adidas
Adidas
4.290,00 ден.
Adidas
Adidas
4.290,00 ден.
Adidas
20%
Adidas
4.290,00 ден.
3.390,00 ден.
Adidas
30%
Adidas
4.290,00 ден.
2.990,00 ден.
Adidas
30%
Adidas
4.290,00 ден.
2.990,00 ден.
Adidas
30%
Adidas
4.290,00 ден.
2.990,00 ден.
Adidas
Adidas
4.690,00 ден.
Adidas
Adidas
4.290,00 ден.
Adidas