fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 H06569

Adidas ZX 2K BOOST PURE

 • За возрасни
 • Шифра на производ: H06569
8.690,00 ден.
 • 41
  7.5
 • 42
  8
 • 42.5
  8.5
 • 43
  9
 • 44
  9.5
 • 44.5
  10
 • 45
  10.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал Лице: Текстил, Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт LIFESTYLE
Производител Adidas


Слични производи

29%
Adidas
8.690,00 ден.
6.090,00 ден.
Adidas
Adidas
8.690,00 ден.
Adidas
19%
Adidas
8.690,00 ден.
6.990,00 ден.
Adidas
29%
Adidas
8.690,00 ден.
6.090,00 ден.
Adidas
Adidas
8.690,00 ден.
Adidas