fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 H06639

Adidas TREFOIL T-SHIRT

  • За возрасни
  • Шифра на производ: H06639
1.690,00 ден.
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Зелена
Материјал 100% Памук
Подгрупа Маици
Спорт LIFESTYLE
Производител Adidas


Слични производи

18%
Adidas
2.190,00 ден.
1.790,00 ден.
Adidas
20%
Adidas
2.390,00 ден.
1.890,00 ден.
Adidas
Adidas
1.590,00 ден.
Adidas