fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
користи код
 H13572

Adidas PUFFER JKT

  • За возрасни
  • Шифра на производ: H13572
8.690,00 ден.
  • S
  • M
  • L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал 100% Рециклиран Полиестер
Подгрупа Јакни
Спорт LIFESTYLE
Производител Adidas


Слични производи

користи код
Adidas
6.790,00 ден.
Adidas
користи код
Adidas
8.690,00 ден.
Adidas