fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 H22633

Adidas SST SET

 • За бебиња (до 3 год.)
 • Шифра на производ: H22633
2.790,00 ден.
 • 12-18 мес.
  86
 • 1-2 год.
  92
 • 98
 • 3-4 год.
  104
+
-

Опис


Возраст За бебиња (до 3 год.)
Пол Женски
Боја Мултиколор
Материјал 100% Рециклиран Полиестер
Подгрупа Тренерки
Спорт LIFESTYLE
Производител Adidas