fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 H34579

Adidas SST PANTS PB

  • За возрасни
  • Шифра на производ: H34579
3.090,00 ден.
  • 34
  • 36
  • 38
  • 40
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црвена
Материјал 50% Памук 43% Рециклиран полиестер 7% Еластин
Подгрупа Панталони
Спорт LIFESTYLE
Производител Adidas


Слични производи

19%
Adidas
3.090,00 ден.
2.490,00 ден.
Adidas
Adidas
3.090,00 ден.
Adidas
Adidas
4.290,00 ден.
Adidas
Adidas
7.390,00 ден.
Adidas
Adidas
3.090,00 ден.
Adidas