fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
користи код
 H34593

Adidas SST TRACKTOP PB

  • За возрасни
  • Шифра на производ: H34593
3.690,00 ден.
  • 34
  • 36
  • 38
  • 40
  • 42
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Розева
Материјал 50% Памук 43% Рециклиран полиестер 7% Еластин
Подгрупа Блузони
Спорт LIFESTYLE
Производител Adidas


Слични производи

користи код
39%
Adidas
4.290,00 ден.
2.590,00 ден.
Adidas
користи код
Adidas
3.090,00 ден.
Adidas
користи код
Adidas
3.090,00 ден.
Adidas
користи код
Adidas
4.990,00 ден.
Adidas
користи код
Adidas
4.990,00 ден.
Adidas
користи код
Adidas
3.690,00 ден.
Adidas
користи код
Adidas
5.590,00 ден.
Adidas
користи код
Adidas
3.690,00 ден.
Adidas