fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
користи код
 H34659

Adidas ESSENTIALS PANT

  • За возрасни
  • Шифра на производ: H34659
3.090,00 ден.
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Сива
Материјал 70% Памук 30% Рециклиран полиестер
Подгрупа Панталони
Спорт LIFESTYLE
Производител Adidas


Слични производи

користи код
Adidas
3.090,00 ден.
Adidas
користи код
Adidas
3.690,00 ден.
Adidas