fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
користи код
 H35617

Adidas DRESS

  • За возрасни
  • Шифра на производ: H35617
3.090,00 ден.
  • 34
  • 36
  • 38
  • 40
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Бордо
Материјал 89% Рециклиран Полиестер 11% Еластин
Подгрупа Фустани
Спорт LIFESTYLE
Производител Adidas


Слични производи

користи код
18%
Adidas
2.190,00 ден.
1.790,00 ден.
Adidas
користи код
18%
Adidas
2.190,00 ден.
1.790,00 ден.
Adidas
користи код
Adidas
2.190,00 ден.
Adidas
користи код
Adidas
2.190,00 ден.
Adidas
користи код
Adidas
2.190,00 ден.
Adidas
користи код
Adidas
3.090,00 ден.
Adidas
користи код
Adidas
3.090,00 ден.
Adidas