fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 M545A18JAMBLU

NBA LEGENDS JAMES SPLIT JERSEY

  • За возрасни
  • Шифра на производ: M545A18JAMBLU
1.090,00 ден.
  • 43-46
    L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Мултиколор
Материјал 100% Полиакрил
Подгрупа Чорапи
Спорт Кошарка
Производител Stance