fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 S79916

Adidas SUPERSTAR CRIB

  • За бебиња (до 3 год.)
  • Шифра на производ: S79916
2.190,00 ден.
  • 17
  • 18
  • 19
+
-

Опис


Возраст За бебиња (до 3 год.)
Пол Машки
Боја Бела
Материјал Лице: Текстил, Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Текстил, Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт LIFESTYLE
Производител Adidas


Слични производи

Adidas
2.190,00 ден.
Adidas